Haftanın iOS Oyunu: Head Soccer - Brazil Cup 2014

Haftanın iOS Oyunu: Head Soccer - Brazil Cup 2014

Dünya Kupası maçlarının heyecanını yaşadığımız şu günlerde Dünya Kupası'na özel güzel bir iOS oyunu maçlardan arta kalan zamanda bize bolca eğlence sunuyor. Talking Toys adlı mobil oyun geliştiricisi tarafından iOS uygulama marketi üzerinde iPhone ve iPad için ücretsiz olarak yayınlanan Head Soccer - Brazil Cup 2014 oyun severler tarafından büyük beğeni topluyor. İlginç bir futbol oyunu olan Head Soccer - Brazil Cup 2014'te Dünya Kupası'na katılan takımlardan birini seçerek turnuvaya katılıyoruz ve maçlara çıkarak heyecan dolu karşılaşmalar yapıyoruz. Oyun gayet basit bir şekilde oynanabilmekte. Futbolcumuzu sağ veya sol ok tuşlarıyla yönlendiriyoruz ve ayağımızla veya kafamızla topa vurmak için ilgili tuşları kullanıyoruz. 

Head Soccer - Brazil Cup 2014'de bir yandan topu rakibimizin kalesine göndermeye çalışırken bir yandan da kendi kalemizi kollamalıyız. Oyunun fizik motoru sayesinde sürpriz dolu anlar yaşayabiliyoruz ve bolca heyecan yaşıyoruz.

Head Soccer - Brazil Cup 2014 hem kolayca oynayabileceğiniz hem de rahatlamanızı sağlayacak eğlenceli bir oyun. Head Soccer - Brazil Cup 2014'ü bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Twitter Artık GIF'i Destekliyor

YORUMLAR