Haftanın iOS Oyunu: Jurassic World

Haftanın iOS Oyunu: Jurassic World

90'lı yılların en büyük sinema yapımlarından biri olan ve birçoğumuzun gönlünde taht kuran Jurassic Park filmini hatırlayanınız var mı? Bu sinema klasiğinin gösteriminin üzerinden yıllar geçtikten sonra bu sene içerisinde seriye yeni bir devam filmi çekilmeye başlanmıştı. Jurassic World adlı bu yeni Jurassic Park filmi kısa bir süre içinde gösterime girecek ve serinin hayranlarıyla buluşacak.

Filmin yapımcıları Jurassic World'ün tanıtımı için bir de resmi bir Jurassic World oyunu yayınladı. Jurassic World: The Game adıyla yayınlanan bu dinozor oyunu bir strateji oyunu ile arena savaşları yaptığınız bir aksiyon oyununun karşımı şeklinde tasarlanmış. Jurassic World'ün mobil oyununda oyuncular kendi dinozor parklarını inşa edebiliyorlar ve kendi dinozorlarını yetiştirebiliyorlar.

Jurassic World'de DNA'lar yoluyla yeni dinozor türlerini geliştirebilmekteyiz. Bu iş için ilk önce parkımızı gerekli teknoloji seviyesine yükseltmemiz gerekiyor. Çeşitli binalar ve dinozorlar için yaşam alanları inşa ettikten sonra dinozorlarımızı yetiştiriyoruz. Dinozorlarımızın gücünü onları arenaya çıkararak ve diğer dinozorlarla savaştırarak sergileyebiliyoruz.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Jurassic World'ü bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Nokia'nın Efsane Snake Oyunu Yenilenmiş Versiyonuyla Android, iOS ve Windows Phone İçin Çıkış Yaptı!

YORUMLAR