Haftanın iOS Oyunu: Kick Hero

Haftanın iOS Oyunu: Kick Hero

Futbol oyunlarını sever misiniz? Peki farklı bir futbol oyunu oynamaya ne dersiniz? Cevabınız evetse bu hafta sizi güzel bir mobil futbol oyunu bekliyor. Haftanın iOS oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu olan Kick Hero, bize futbol yeneteklerimizi sergileme ve bir süper kahramana dönüşme imkanı veriyor. Kick Hero'da futbol topunu alarak sokağa çıkan ve mahallenin kötü çocuklarını pataklamaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız yola çıktığında çete üyesi kötü çocuklar onun önünü kesmeye ve onu durdurmaya çalışıyor. Kahramanımız ise futbol topuyla onlara nişan alarak onlara günlerini göstermeye çalışıyor. Biz de nişan almasına yardımcı olarak eğlenceye dahil oluyoruz.

Kick Hero'da kahramanımızın topa vurabilmesini sağlamak için top ekrandaki yuvarlağın içerisine geldiğinde ekrana dokunmamız gerekiyor. Arka arkaya bu işi yaptığımızda kombolar oluşturabiliyoruz ve bonus puan kazanabiliyoruz. Ayrıca futbol topu alev alabiliyor ve daha güçlü hale gelebiliyor. Renkli, 8 bit grafiklerle süslenmiş oyunda topa doğru anda vurmamız büyük öenm taşımakta.

Kick Hero basit görünen; fakat kısa sürede bağımlılık haline dönüşen mobil oyunlardan bir tanesi. Oyunu bu bağlantıyı kullanarak iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tableterinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Ayın En İyi iOS Oyunları (Haziran 2015)

YORUMLAR