Haftanın iOS Oyunu: Major Magnet: Arcade

Haftanın iOS Oyunu: Major Magnet: Arcade

Eğer uzun geçen haftanın ardından haftasonu biraz stres atmak ve iOS cihazlarınızda keyifli bir mobil oyun oynamak isterseniz bu hafta yine size güzel bir oyun tavsiyemiz var. Haftanın iOS Oyunu bölümümüzde bu haftaki konuğumuz olan Major Magnet: Arcade, Angry Birds tarzı fizik tabanlı bulmaca oyunu örneklerine yeni ve kendine has bir bakış açısı getiriyor. Major Magnet: Arcade'de dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetmekteyiz. Oyunun baş kötüsü olan Colonel Lastin'i durdurabilmek için kahramanımız karşısına çıkan zorlu bulmacaları çözerek bölüm bölüm ilerlemeli. Ona bu görevinde yardımcı olmak bize düşüyor ve böylece maceraya ortak oluyoruz.

Major Magnet: Arcade'de temel olarak yapmamız gereken her bölümde büyük kapının kilidini açmak ve sonraki bölüme geçmek. Bu iş için ekrandaki değerli taşları toplamamız gerekiyor. Bu taşlar ekranın farklı noktalarında olduğu için onlara yetişmek amacıyla havada asılı duran mıknatıslardan yararlanıyoruz. Kahramanımız mıknatısların çekim gücünden faydalanabiliyor ve mıknatısların etrafında turlayarak kendisini yukarı fırlatabiliyor. Bu sayede yüksek noktalara erişebiliyor ve bulmacaları çözebiliyoruz.

Atari salonlarındaki arcade makinalardaki ışıl ışıl görüntülere ve cıvıl cıvıl ses efektlerine sahip olan Major Magnet: Arcade her yaştan oyun severe hitap ediyor. Oyunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Modern Combat 5 Artık Ücretsiz İndirilebilecek!

YORUMLAR