Haftanın iOS Oyunu: Marvel Mighty Heroes

Haftanın iOS Oyunu: Marvel Mighty Heroes

Merhaba Tamindir takipçileri. Yine haftanın en sevilen zamanı olan haftasonuna geldik. Yorucu bir iş veya okul haftasından sonra dinlenmek ve eğlenmek için fırsat bulduğumuz haftasonlarında mobil oyunlar kafamızı boşaltmamız için güzel bir seçenek olabiliyor. Haftanın iOS Oyunu köşemizde de haftasonunuzu eğlenceli bir şekilde geçirmeniz için iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz güzel bir oyunu paylaşıyoruz. Bu hafta köşemizin konuğu ise Marvel süper kahramanlarının başrolde olduğu Marvel Mighty Heroes oldu.

Marvel Mighty Heroes'da Marvel süper kahramanlarının kütlerle yaptıkları savaşlara katılıyoruz ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunda Hulk, Iron Man, Spider Man, Thor gibi Marvel süper kahramanlarını kontrol edebilmemize izin veriliyor. Bu kahramanlardan oluşan takımlarımızla kötülerin karşısına çıkıp savaşmaya başlıyoruz. Yüzlerce düşmanın yanısıra kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabilmemiz mümkün.

Marvel Mighty Heroes MOBA oyunlarına benzeyen bir oyun yapısına sahip. Aradaki fark ise 3 kahramandan oluşan bir takımı yönetiyor olmamız. Savaş sırasında bu kahramanlar arasında geçiş yapabiliyoruz. Her kahraman kendine özel süper yeteneklerle donatılmış. Bölümleri tamamladıkça kahramanlarımız tecrübe puanı kazanıyor. Tecrübe puanları birinkince kahramanlarımız seviye atlayabiliyor ve daha güçlü hale geliyorlar.

Marvel Mighty Heroes'u iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilmeniz mümkün. Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Tomb Raider Yıldızı Lara Croft'un Yeni Mobil Oyununu Çok Yakında Oynayabileceğiz

YORUMLAR