Haftanın iOS Oyunu: Metin Uca'dan Gaf Dağı

Haftanın iOS Oyunu: Metin Uca'dan Gaf Dağı

Ekranların sevilen mizah yıldızı ve yarışma sunucusu Metin Uca'nın geçtiğimiz hafta yayınladığı iOS oyunu Apple uygulama marketi App Store üzerinde yoğun ilgi görüyor. Gaf Dağı adıyla yayınlanan uygulamayı iPhone ve iPad'inize ücretsiz olarak indirip oynayabilmektesiniz. Bir bilgi yarışması oyunu olarak tasarlanan Gaf Dağı'nda bize bizzat Metin Uca tarafından seslendirilmiş sorular yöneltiliyor ve belirlenen süre içerisinde bu sorulara doğru yanıt vermemiz gerekiyor. Oyunda ne kadar çok doğru yanıt verirsek o kadar yüksek puan kazanıyoruz ve Gaf Dağı'na tırmanarak adımızı en yüksek puan alan oyuncular arasına yazdırabiliyoruz.

Gaf Dağı'nda bize hem Türkiye'den hem de dünyadan ünlü kişilerin, televizyon yıldızlarının ve siyasetçilerin yaptıkları unutulmaz gafları hatırladıkça eğlenme imkanı verilmekte. Oyunda zamana karşı yarışıyor olmamız ise oyunu daha heyecanlı hale getiriyor.

Gaf Dağı'na dilerseniz Facebook hesabınızla dilerseniz anonim olarak giriş yapabiliyorsunuz. Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YouTube'a Erişim Yasağı Kalkıyor mu?

YORUMLAR