Haftanın iOS Oyunu: Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive

Haftanın iOS Oyunu: Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive

Merhaba Tamindir takipçileri. İşte yine haftanın en sevilen bölümü olan haftasonu geldi ve kendimize ayırabileceğimiz biraz boş zamana kavuştuk. Eğer haftasonlarında dinlenmek ve eğlencek için mobil oyunlar ilk tercihinizse sizin için yine güzel bir oyun önerimiz var. Haftanın iOS Oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu olan Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive aksiyon ve yarış keyfini birleştiren bir iOS oyunu. Oyunun ana kahramanları olan Mortadelo ve Filemon şehirlerini tehdit eden Jimmy the Freak ile mücadele edebilmek için araçlarına atlıyorlar ve yola düşüyorlar. Bu maceralarında yol üzerinde Jimmy The Freak'ın adamlarıyla yüzleşirken yüksek hızda yol amlaya çalışan kahramanlarımıza eşlik ederek bu heyecana ortak oluyoruz.

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive güzel grafikleri dinamik bir oynanışla birleştiriyor. Oyunda bir yandan karşımıza çıkan engellerden kaçmaya çalışıyor, diğer yandan silahlarımızla düşmanlarımıza ateş açıyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni araçların ve silahların kilidini açabiliyoruz.

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive'ı iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

GTA 5 Rekora Doymuyor, Yeni İçerikler Yolda

YORUMLAR