Haftanın iOS Oyunu: Pokemon TCG Online

Haftanın iOS Oyunu: Pokemon TCG Online

Pokemon TCG oyuncularına müjdemiz var. Daha önce bilgisayar oyuncuları Pokemon TCG Online ile çevrimiçi turnuvalara katılıp sayısız oyuncuya karşı mücadele etme fırsatı buldu. Evde kart seti yapıp rakip oyuncu bulamayanların derdine deva olan bu yenilik sonunda iOS kullanıcılara da sunulmaya başladı. 

Pokemon TCG Online sayesinde kendi kart destenizi kurabiliyorsunuz ve bu kartlarla başka rakiplere karşı kıyasıya bir mücadele içersine giriyorsunuz. Rakibinizi seçmek sizin elinizde. İster yapay zeka, ister arkadaşınız veya çevrimiçi sunuculardan meydan okumak istediğiniz başka oyuncular. Turnuva moduna katıldığınızda ekstra ödüller ve kartlar kazanmanız da mümkün.

Kartları başka oyuncularla takas yöntemiyle değiştirebildiğiniz bu oyunda dinamikler son derece stabil, çünkü 90'lı yılların sonundan beri süregelen kurallar ve gelenekselleşen bir oyun tarzı her ayrıntısına kadar düşünülmüş. Pokemon TGC Online, ücretsiz oynanabilen bir oyun, ancak oyun içi satın alma seçenekleriyle satın alacağınız cevherler aracılığıyla deck boost gerçekleştirmeniz mümkün.

Oyunun iOS versiyonu için ihtiyaç duyduğunuz şey retina ekranlı bir iPad ve iOS 7.0 ve üzeri bir işletim sistemi. Siz de Pokemon TCG Online kervanına katılmak istiyorsanız aşağıdaki butondan oyunu indirebileceğiniz bağlantıya ulaşabilirsiniz.

Ayın En İyi iOS Oyunları (Eylül 2014)

Haftanın iOS Oyunu: Plunder Pirates

YORUMLAR