Haftanın iOS Oyunu: Rocket Cars

Haftanın iOS Oyunu: Rocket Cars

Eğer yarış oyunu oynamayı seviyorsanız ve bu hafta iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir iOS oyunu arıyorsanız size güzel bir tavsiyemiz var. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Rocket Cars içerisinde bolca heyecan barındıran bir oyun. Rocket Cars'da nitroyla donatılmış yarış araçlarından birini seçerek yarışa başlıyoruz ve yarışlar sırasında rampalardan uçarak çılgın akrobatik hareketler yapabiliyoruz. Yarış pistlerindeki tek heyecan verici şey rampalar da değil. Üzerinden geçtiğimizde bizi zıplatan platformlar, bize geçici avantaj sağlayan bonuslar ve toplanacak altın ve yarış süresi kazandıran saatler heyecan verici diğer öğeler.

Rocket Cars'da kullanabileceğimiz araçlar 5 farklı kategori altında toplanmış. Hızlı yarış arabalarının yanısıra otobüsler, kamyonlar ve 4 çeker jipler gibi çeşitli araçları kullanabiliyoruz. Oyunu oynayabilmek ise oldukça kolay. Rocket Cars'ta aracınızı sadece tek dokunuşla kontrol edebilirsiniz. Bu da oyunu tek elinizle oynamanıza olanak sağlıyor.

Rocket Cars'da temiz ve akıcı bir şekilde çalışan grafikler yer alıyor. Rocket Cars indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

DirectX 12'nin Detayları Belli Oldu

YORUMLAR