Haftanın iOS Oyunu: Sky Force 2014

Haftanın iOS Oyunu: Sky Force 2014

Eğer bu hafta iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'inizde oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız sizin için güzel bir önerimiz var. Infinite Dreams Inc. firması tarafından geliştirilen Sky Force 2014 denedikten sonra oldukça hoşunuza gidecek bir mobil uçak savaşı oyunu. Sky Force 2014 klasik tarzda bir yapıya sahip. Eğer 90'lı yıllarda atari salonlarında Raiden veya 1942 gibi oyunları oynadıysanız Sky Force 2014'te çok yabancılık çekmeyeceksiniz. Sky Force 2014 bu türdeki oyunların retro tarzdaki yapısını korurken inanılmaz bir grafik kalitesi ve oynanış için renkli öğeler sunuyor.

Sky Force 2014 aslen 2004 yılında Symbian işletim sistemi kullanan telefonlar için yayınlanmış bir mobil oyundu. O dönemde de oldukça beğeni kazanan bu oyunu Infinite Dreams Inc. oyunun 10. yılını kutlamak amacıyla baştan yaratmış ve ortaya oldukça iyi bir sonuç çıkmış.

Sky Force 2014'ü bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz:

Oyunun Android versiyonu da bulunmakta:

Oyun için yayınlanan bu videoyu seyrederek oyunun olağanüstü grafik kalitesine ve eğlenceli oynanışına tanık olabilirsiniz:

GTA 5 PC Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR