Haftanın iOS Oyunu: Star Wars: Commander

Haftanın iOS Oyunu: Star Wars: Commander

Eğer bu hafta oynayabileceğiniz yeni ve eğlenceli bir iOS oyunu arıyorsanız size güzel bir tavsiyemiz var. Eğer Star Wars filmlerinin hayranıysanız ve Star Wars oyunlarını oynamaktan zevk alıyorsanız Star Wars: Commander oldukça hoşunuza gidecek bir strateji oyunu olacaktır.

iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz  olarak indirip oynayabileceğiniz Star Wars: Commander'da oyuncular galaksinin kaderini kendileri belirleyebiliyorlar. Oyun bize dilersek İmparatorluk tarafını, dilersek Asiler tarafını seçme imkanı veriyor. İmparatorluk gücünü galaksi üzerinde hakim kılmaya çalışırken zor kullanmaktan çekinmiyor, Asiler ise özgürlük ve adalet için sınırlı kaynaklarla cesurca savaşıyor.

Star Wars: Commander'da Star Wars filmlerinden tanıdığımız farklı kahramanlara da rastlamaktayız. Oyuna kendi karargahımızı inşa ederek başlıyoruz, karargahımızın savunma sistemlerini kuruyoruz ve saldırı birimlerimizi üretmeye başlıyoruz. Bundan sonra ise farklı gezegenlere konuk olarak düşman üslerini birer birer ele geçirmeye başlıyoruz.

Star Wars: Commander hem görsel olarak, hem de oynanış olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Oyunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Ayın En İyi iOS Oyunları (Ağustos 2014)

YORUMLAR