Haftanın iOS Oyunu: Staying Together

Haftanın iOS Oyunu: Staying Together

Merhaba Tamindir takkipçileri, her hafta olduğu gibi bu hafta da iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde boş zamanlarınızı daha eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için size güzel bir mobil oyun tavsiyemiz var. Haftanın iOS Oyunu bölümümüzün bu seferki konuğu olan Staying Together oldukça başarılı bir platform oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunda birbirini seven iki kahramanın hikayesi konu alınmakta. Kahramanlarımız ayrı düştükten sonra biz de sevenler ayrı kalmasın diyerek oyuna dahil oluyoruz ve kavuşmalarına yardım ediyoruz. Bu iş için ise zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

Staying Together'da yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bölümlerle karşılaşmaktayız. Oyundaki temel amacımız zekamızı kullanarak karşımıza çıkan bulmacaları çözmek. Fakat bu iş için 2 kahramanı aynı anda yönetmemiz gerekiyor. Sadece bir kahramanın ilerlemesini sağlayarak oyunda bölümleri geçemiyoruz. Yapmamız gereken kahramanlarımızın arasında uyumlu bir düzen kurmak ve bu uyum sayesinde bulmacaları işbirliği ile çözmek.

Staying Together'ın oldukça hoş 2 boyutlu grafiklere sahip olduğunu söyleyebilirim. Karakterler kendine has bir stile sahip. Bu özel görünüm renkli arkaplan tasarımlarıyla birleşiyor ve ortaya güzel bir sonuç çıkıyor. Staying Together'ı ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Ayın En İyi iOS Oyunları (Ocak 2015)

YORUMLAR