Haftanın iOS Oyunu: Stupid Zombies 3

Haftanın iOS Oyunu: Stupid Zombies 3

Yazın en sıcak geçen şu günlerinde dışarı çıkamamaktan ve tatil yapamamaktan mı şikayetçisiniz? Hiç üzülmeyin, güzel bir iOS oyunu oynayarak eğlenebilmeniz mümkün. Haftanın iOS oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu olan Stupid Zombies 3 ilginç bir zombi oyunu. Stupid Zombies 3'te klasik zombi oyunlarında olduğu gibi zombi güruhlarının içerisine atlayarak katliam yapmaktan ziyade zekamızı kullanarak daha ince bir iş çıkarıyoruz. Dünya yine zombiler tarafından istila edilmiştir. Evden çıkıp bakkala yoğurt almaya giderken yerlere tüküren, metrobüste oturulacak yer savaşı veren, plajlarda ilginç hareketleri, yüksek gürültüleri ve sağa sola fırlattıkları çöplerle doğayı ve insanları rahatsız eden kendini bilmez zombiler görmeniz oldukça normal bir senaryodur. Artık bu duruma bir son vermenin gerektiğini düşünen kahramanlarımız ellerine silahlarını alarak bu insanlıktan nasibini alamamış cisimlerin karşısına çıkıyorlar ve işi kökünden çözmeye karar veriyorlar.

Stupid Zombies 3 temel olarak Angry Birds'ün zombili versiyonu olarak tanımlanabilir. Oyunda kahramanlarımızın silahlarıyla nişan almasına yardımcı oluyoruz. Gönderdiğimiz mermiler duvarlardan sekebiliyor ve birden fazla zombiyi yok edebiliyor. Patlayan variller, yuvarlanabilen testereler işimizi kolaylaştırırken özel olarak tasarlanmış bölümlerde ince hesaplamar yapmamız gerekiyor. Kahramanlarımız farklı silahlar da kullanabilmekte.

Stupid Zombies 3 güzel bir görünümü ve eğlenceli bir oynanışı birleştiriyor. Oyunu iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Angry Birds 2 Bilgisayarda Nasıl Oynanır

YORUMLAR