Haftanın iOS Oyunu: Terminator Genisys: Revolution

Haftanın iOS Oyunu: Terminator Genisys: Revolution

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer haftasonunuzu eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız yine doğru adrestesiniz. Her hafta size yeni ve birbirinden güzel iOS oyunlarını önerdiğimiz Haftanın iOS oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu Terminator Genisys: Revolution oldu. Boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirmek için oynayabileceğiniz bu TPS türündeki aksiyon oyunu yakın zaman içerisinde gösterime girecek olan yeni Terminator filminin remsi mobil oyunu olarak tasarlanmış ve oyun severlerin beğenisine sunulmuş. Bir hayli yüksek grafik kalitesine sahip olan Terminator Genisys: Revolution'da yakın geleceğe yolculuk ediyoruz ve insanoğlunun makinalarla savaşına dahil oluyoruz. Skynet, robotların gücünü insanoğlu üzerinde mutlak kılmak ve insan neslini ortadan kaldırmak için her türlü yola başvururken kahramanımız John Connor tutsak edildiği hapisaneden kaçıyor ve makinalara karşı direnişi başlatıyor. Biz de oyunda John Connor'ı yöneterek bu aksiyon dolu mücadeleye dahil oluyoruz.

Terminator Genisys: Revolution üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir aksiyon oyunu. Kahramanımızla çeşitli görevlere başlayarak bu görevlerde hedeflerimizi yok etmeye çalışıyoruz. Karşımıza sıradan robotların yanında gelişmiş ve güçlü savaş makinaları da çıkabiliyor. Bu düşmanlara karşı çeşitli silah ve ekipman seçeneklerini kullanabiliyoruz. Görevleri tamamladıkça direniş örgütü içerisindeki rütbemiz artmakta ve bu sayede yeni silah ve ekipmanların kilidi açılmakta.

Terminator Genisys: Revolution'u bu bağlantıyı kullanarak iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Minecraft Mobil Versiyonları Yeni Güncellemeyle Coşuyor!

YORUMLAR