Haftanın iOS Oyunu: The Bot Squad: Puzzle Battles

Haftanın iOS Oyunu: The Bot Squad: Puzzle Battles

Ubisoft, mobil oyun dünyasına her geçen gün daha sağlam adımlar atmak konusundaki istikrarını bozmuyor. Kule savunma oyunlarına getirdiği bambaşka soluk ile kendi türünü yaratan The Bot Squad: Puzzle Battles isimli bu oyun, sadece 3 boyutlu ve renkli görsellerin kalitesini inceleyeceğiniz bir yapıt değil. Oyun dinamikleri konusunda titizlikten ödün vermeyen bir çalışmaya tanık olduğumuz bu kule savunma ve puzzle oyununda amacınız robotlar arasında geçen bir savaşta enerjiyi kendi bünyenizde barındırmak.

Rakip saldırıların gerçekleşeceği zamanlarda klasik kule savunma oyununa benzer bir kontrolünüz olsa da roller de oldukça sık değişiyor. Karşı taraftan enerji reaktörünü ele geçirmek için taruz yaptığınızda farklı özellikleri olan robot kafilenizin tüm yeteneklerini kullanmanız gerekiyor. Örneğin, tuzakları tespit eden robotunuzla gereksiz hasar almaktan kurtulun veya darbelere dayanıklı bir robotunuzla diğer birliklerinizi koruyun. Haritanın kendisinin de bir labirent olduğunu belirtmekte fayda var. Dolayısıyla hızlı hücum yapmadan ve düşünerek oynamanız tavsiye olunur. Haftanın iOS oyunu seçtiğimiz The Bot Squad: Puzzle Battles aşağıdaki butondan onu indirmenizi bekliyor.

The Bot Squad: Puzzle Battles, Android kullanıcıları için de var. Aşağıdaki butondan Android için olan versiyonunu indirin.

Yeni World of Warcraft Sınıf Rehberleri Videoları Yayınlandı

FIFA 15'teki Oyuncu Transfer Problemleri Düzeltiliyor Mu?

YORUMLAR