Haftanın iOS Oyunu: Tiki Tapa

Haftanın iOS Oyunu: Tiki Tapa

Eğer iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonalrınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz basit, eğlenceli ve dinlendirici bir iOS oyunu arıyorsanız bu hafta size güzel bir tavsiyemiz var.

Haftanın iOS Oyunu köşemizin bu haftaki konuğu olan Tiki Tapa oldukça ilginç bir mobil futbol oyunu. Uygulama marketlerinde karşılaştığınız klasik şut atma türü futbol oyunlarından farklı bir yapıya sahip olan Tiki Tapa daha önceden mobil futbol oyunlarında kullanılmamış bir oyun yapısına sahip. Eğer 90'lı yıllarda çocukluğunuzu geçirdiyseniz sokağa çıktığınızda arkadaşlarınızla meşhur "Ortada Sıçan" oyununu oynamışsınızdır. Bu oyunda oyuncular bir daire oluştururlar ve ortady bir veya birden fazla oyuncu geçerek aralarında paslaşan diğer oyunculardan topu çalmaya çalışır. İşte bu eğlenceli oyun Tiki Tapa ile mobil cihazlarınıza taşınıyor.

Tiki Tapa'da oyuncular dilerlerse oyunun arcade modunda en uzun süre paslaşmaya ve en yüksek puanı yakalamaya çalışıyorlar, dilerlerse Career modunda global liglere çıkarak dünyanın en iyi takımı olmaya çalışıyorlar. Oyunun giderek hızlanan ve zorlaşan yapıda olması heyecanın giderek artmasını sağlıyor.

Tiki Tapa'yı ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz:

Ayın En İyi iOS Oyunları (Ocak 2015)

YORUMLAR