Haftanın iOS Oyunu: Trials Frontier

Ubisoft tarafından yayınlanan Trials Frontier büyük ilgi çekiyor

Haftanın iOS Oyunu: Trials Frontier

RedLynx tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan Trials Frontier adlı motor yarışı oyunu Apple uygulama marketi iTunes App Store üzerinde en iyi ücretsiz oyun ünvanını kazandı. Ubisoft Trials Frontier'ı iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için 10 Nisan'da yayınlamıştı. Oyunun çıkışının ardından bir hafta bile geçmemsine rağmen oyunun bu denli başarılı olması ise dikkat çekici bir nokta.

Trials Frontier bize motor yarışı kavramını çok farklı ve eğlenceli bir halde sunan bir oyun. Oyunda pas ve çamurla kaplanmış yarış motorumuza atlayarak özel olarak tasarlanmış bölümlerde rakiplerimize karşı yarışıyoruz. Bunun haricinde bize farklı görevler de veriliyor. Motorumuzu geliştirmek için değişik parçaları toplamak, belirli akrobatik hareketleri gerçekleştirmek gibi.

Trials Frontier fizik tabanlı yapısı ile benzerlerinden ayrılıyor. Trials Frontier'ın fizik motoru havada taklalar atmamıza ve çılgın atlayışlar yapmamıza imkan tanımakta. Bu akrobatik numaralarımız her bölümde yarışı tamamlama süremizle birleştiriliyor ve performansımız 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyor.

Trials Frontier oldukça kaliteli grafikleri, başarılı fizik motoru, geniş dünyası ve çok sayıdaki bölümleri ile oyun severlere uzunca bir eğlence sunmakta. Bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak oynamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Microsoft'tan Windows XP'den Kaçış Oyunu!

YORUMLAR