Haftanın iOS Oyunu: World of Tanks Blitz

Haftanın iOS Oyunu: World of Tanks Blitz

Eğer bilgisayarlarınızdan veya oyun konsollarınızdan MMORPG türündeki başarılı tank savaşı oyunu World of Tanks'ı tanıyorsanız sizin için güzel bir haberimiz var. World of Tanks'ın geliştiricisi Wargame bu popüler savaş oyununun mobil versiyonu olan World of Tanks Blitz'i iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch için resmi olarak yayınladı. Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla savaştığınız World of Tanks Blitz tıpkı oyunun bilgisayar ve konsol versiyonları gibi yoğun çatışmalara katılmamızı sağlıyor ve bize boş zamanlarımızı oldukça eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı veriyor.

Dokunmatik kontroller için özel olarak optimize edilmiş olan World of Tanks Blitz oyununun bilgisayar ve konsol versiyonlarını aratmayacak bir grafik kalitesine sahip. Ayrıca oyunda kullanılan fizik motoru World of Tanks Blitz'e gerçekçilik katmakta. World of Tanks Blitz'i internet üzerinden diğer oyunculara karşı veya davet edeceğiniz arkadaşlarınıza karşı oynayabilmektesiniz. 7'şerli karşılaşmalar yapabileceğiniz oyunda 4 farklı tank sınıfından birini seçebilmekteyiz. Oyunda 90'ın üzerinde tank çeşidi yer alıyor ve oyuncular Amerika, Sovyetler Birliği veya Almanya tanklarından birini seçebiliyorlar.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak inidirp oynayabileceğiniz World of Tanks Blitz'in Android versiyonunun da yakın zaman içersinde yayınlanması bekleniyor.

World of Tanks Blitz'i indirmek ve hemen oynamaya başlamak için:

Google Play Bedava Oyunlardan Kazanıyor

YORUMLAR