Haftasonu İşsizlerine Özel: Crashlands

Haftasonu İşsizlerine Özel: Crashlands

Okulda veya işte geçirdiğiniz uzun bir haftadan sonra vitesi boşa almak, işsizliğin dibine vurarak rahadıynan oyun oynamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun bir süredir merakla beklenen bir aksiyon RPG oyunu olan Crashlands nihayet Android ve iOS versiyonlarıyla çıkış yaptı. Klasik hack and slash dinamiklerine sahip Crashlands'da ekmeğini daşdan çıkaran bir kahramanın yerine geçiyoruz ve sümüksü canavarları mıncıklıyoruz. Oyunumuzun hikayesi galaksiler arası bir nakliye şirketinde çalışan kahramanımızın çektiği çileleri ekranlarımıza taşıyor. Kozmik tırıyla uzay gemilerini müşterilerine ulaştırmaya çalışan kahramanımızın aracının freni yaptığı bir yolculuk sırasında boşalıyor ve uzayda bayır aşağı son sürat yol almaya başlıyor. Sonuçta evrenin varoş noktalarındaki bir gezegene çakılan cengaverimiz etrafının cıvık canavarlarla çevrildiğini keşfediyor ve hayatta kalma mücadelesine atılıyor; aklındaki tek şey ise görevi gereği teslim etmesi gereken uzay gemilerini zamanında yetiştirmek. Biz de ona ekmek kavgasında yardımcı oluyoruz.

Crashlands'da kahramanımız etrafta ceylan gibi hoplaya zıplaya gezerken canavarların ağzına ağzına kürekle vuruyoruz ve görevleri tamamlayarak hayata okulunda sınıf atlıyoruz. Biz bu işleri yapmaya devam ettikçe kahramanımız dik duruşunu sağlamlaştırıyor ve bombastik yetenekler kazanıyor.

Crashlands'da Minecraft'takine benzer bir şekilde kendi ekipmanlarımızı ve silahlarımızı inşa edebilmemiz de mümkün. Bu eğlenceli oyunu satın almak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR