Half Life 20 Yaşında!

Valve tarafından geliştirilen ilk oyun olan Half-Life piyasaya sürüleli bugün 20 yıl oldu. Zaman ne de çabuk geçiyor değil mi ? 90'lı yılların sonlarında piyasaya çıkan Half-Life çıktığı zaman devrim yapmış bir oyundu. Günümüzde pek tutulmasada halen oynanılıyor.

Çoğu oyuncu Valve'nin en iyi oyununun Half Life olduğunu söylüyor. Half Life hakkında gelecekte ne olacak herhangi bir açıklama yapılmadı ancak oyuncular yeni bir Half Life oyununun çıkmasını merakla bekliyor. Half Life oyununun günümüz teknolojisi ve yeni grafikleri ile yapılmış Black Mesa oyunu şu an en popüler oyunlar arasında.

Black Mesa oyununun konusu Half Life 1 ile aynı, yani özlem gidermek isteyenler Black Mesa oyununu yenilikçi grafiklerle oynayabilir. Black Mesa hakkında bir çok kullanıcın yaptığı yorumlara bakacak olursak; "Half Life 1'in yenilenmiş versiyonu", "efsane bir oyunu günümüz teknolojisine yakın grafiklerle oynamak da ayrı bir duygu", "çocuklukluğuma geri döndüm" gibi yorumlar neredeyse tüm oyuncuların bu oyunu sevdiğini kanıtlar nitelikte.

Black Mesa oyununu oynamak için hemen aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğinizi söylemeden geçmelim.