Half Life 2'nin Ücretsiz Strateji Oyunu Çıktı, Hemen İndirin!

Half Life 2'nin Ücretsiz Strateji Oyunu Çıktı, Hemen İndirin!

Video oyunları tarihinde kendisine benzersiz bir yer edinmiş olan Half Life serisinin yeni oyununu beklerken sürpriz şekilde yeni bir Half Life 2 oyunu çıkış yaptı.
Valve firması Half Life 3 hakkında şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama yapmış değil; fakat bu yeni çıkan Lambda Wars adlı Half Life 2 modu hem seriye farklı bir bakış açısı ve oyun yapısı getirmesinin açısından, hem de bizi Half Life 3 çıkana kadar oyalayacak olması bakımından önemli.

Lambda Wars temel olarak Half Life 2 evreninde geçen bir gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunu. Bu oyun Alien Swarm'ın bir modu olarak tasarlanmış. Fakat oyunu oynayabilmek için Half Life 2 veya Alien Swarm oyunlarından birine sahip olmanıza gerek yok. Lambda Wars'ın güzel yönü oyunu bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabilmeniz.

Lambda Wars çok oyunculu olarak oyananabilen bir oyun. Oyunda diğer oyuncularla internet üzerinden karşılaşabildiğiniz gibi tek kişilik olarak da oyunu oynayabiliyorsunuz. Lambda Wars için yapılan ilk yorumlar da oldukça olumlu yönde. İlk olarak bir Warcraft 3 modu olarak ortaya çıkan DOTA gibi Lambda Wars'ın başarılı olması da muhtemel.
Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

2014’ün En İyi Oyunları Açıklandı

YORUMLAR