Half-Life 3 Çıkış Tarihi Aralığı ve Ayrıntıları

Half-Life 3 Çıkış Tarihi Aralığı ve Ayrıntıları

Söylenti konusunda GTA V ile yarışan Half-Life 3 için yeni bir iddia ortaya atıldı. Bu sefer söylentiden çok farklı bir durum Half-Life 3 için oyun dünyasında konuşulmaya başlandı. Eğer söylenenler doğru ise ortaya çıkan bu yeni bilgiler doğru ise Valve oyun dünyasını alt üst edecek bir yapımla Half-Life 3 ile geliyor.

Fransız bir oyun sitesine yapılan açıklamalardan bahsetmeden önce açıklamayı yapan kaynaktan bahsetmek isteriz. Adı verilmese de Half-Life 3 için ortaya atılan iddiaların sahibi Valve şirketine yakın bir kaynak olarak belirtildi. Asıl olan ise bu kaynaktan ortaya çıkan inanılmaz bilgiler.

Bu bilgilere göre; Half-Life 3 için Valve inanılmaz bir özveri ile aktif olarak çalışmalarına devam ediyor ve bu çalışmalar çok uzun bir süre önce başlamış durumda. Eğer herhangi bir aksilik yaşanmaz ise Valve Half-Life 3’ü 2013’ün sonlarına yani 2014’ün başlarında çıkarmayı planlıyor. Takvimlerimize ve diğer söylentilere baktığımızda bu tarihte bizleri yeni nesil konsollar bekliyor. Yani buna göre Valve Half-Life 3’ü yeni nesil için çıkarabilir.

Gelelim oyun için ortaya atılan oyun detaylarına; Half-Life 3 baştan aşağı yepyeni bir yapım ve bunu oyunun türünden anlayabiliyoruz. FPS ve RPG karışımı bir açık dünya oyunu olacağı söylenen Half-Life 3’te görev alıp bu görevleri yerine getireceğiz. Yepyeni bir oyun sistemini de beraber getiren Half-Life 3 ile Valve oyun dünyasında devrim yaratmayı düşünüyor.

Ortaya çıkan bu bilgilerin hiçbir resmiyeti olmadığının altını çiziyoruz ancak bu sefer ortaya atılan bilgilerin çıkış tarihinden çok daha fazlasını ifade ettiği bir gerçek. Bekleyip göreceğiz Half-Life 3 bizlere ne zaman merhaba diyecek…

Half-Life 3’ü beklerken yeni çıkan Half-Life Black Mesa’yı ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

YORUMLAR