Half-Life 3 gamescom 2012'de Yok

Half-Life 3 gamescom 2012'de Yok

Valve hayranlarını üzmeye kaldığı yerden devam ediyor. Uzun zamandır beklenen serinin yeni oyunu Half-Life 3 için Valve yine bizleri ters köşeye yatırdı. Half-Life 2 ile başlayan macerada bizler Episode One ve Episode Two ile bizleri kendisine hayran bırakan efsane yapım için normalde üçüncü bir oyun olan Half-Life 2 Episode Three bekleniyordu ancak bu projenin ne olduğuna dair hiçbir bilgi yer almıyor. 

Bütün oyuncular Half-Life 2 Episode Three'yi beklerken son zamanlarda Half-Life 3 sesleri yankılanmaya başlandı bu da haliyle bizleri yeni ve heyecanlı bir bekleyiş içerisine soktu. Önümüzdeki günlerde Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenecek olan gamescom 2012 fuarında Half-Life 3 listelendi haberleri internette oyun dünyasına bomba gibi düştü. 

Türkiye saati ile 20:00'da başlayacak olan Sony konferansında gösterilmesine kesin gözüyle bakılan Half-Life 3'ün resmi duyurusu gamescom tarafından yapıldı ve fuarda tanıtılacak yapımlar arasında gösterildi. Ancak çok geçmeden gamescom yetkilileri bunun bir hata olduğunu açıkladı ve özür diledi. Asıl bomba ise bu sevincin ardından Valve'dan gelen gamescom 2012'de yokuz açıklaması bütün hayranlarda şok etkisi yarattı.

Bir sürprizdir umuduyla son dakikalara kadar bekleyip göreceğiz.

YORUMLAR