Half Life 3 Gamescom'da Ortaya Çıktı

Half Life 3 Gamescom'da Ortaya Çıktı

Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom tarihi bir trollüğe ev sahipliği yaptı. Bilindiği üzere seneler önce çıkan Half Life ve Half Life 2 oyunları çıktıkları dönemde adeta devrim yaratmış, oyun dünyasının gidişatını değiştirmişlerdi. Bu oyunlardan sonra birçok oyun Half Life serisinin başarısını yakalamaya çalışmıştı; fakat Gordon Freeman'ın yeri hiçbir zaman doldurulamamıştı. Bu nedenlerden ötürü Half Life 3 oyun dünyasının en heyecanla beklenen oyunları arasında. Valve henüz Half Life 3 hakkında herhangi bir açıklama yapmasa da bu oyun hakkında ortaya çıkan en küçük ipucu bile umutları yeşertmeye yetiyor.

İşte bu durumu fırsat bilen bir takım hınzır Alman medya kuruluşları özel bir afiş hazırlayarak Gamescom etkinliğinin yapıldığı alanın girişine asmış. Spieletipps ve GIGA Games adlı firmaların hazırladığı afiş ilk bakışta gerçek bir Half Life 3 posteri gibi görünüyor:

Fakat afişin alt tarafında küçük punto ile yazılmış Almanca nota bakıldığında işin rengi ortaya çıkıyor. Bu not şu anlama gelmekte:

"Half-Life: 3 editör zamanında oynamıştı. "

Alttaki notlar okunduğunda ve noktalama işaretlerine dikkat edildiğinde bu afişin aslında bir Half Life 3 posteri olmadığı, dünyanın en acımasız troll girişimi olduğu fark ediliyor. Hunharca oyun severleri trolleyen hınzır Alman medya kuruluşlarına şapka çıkarırıp başarıları için tebrik etmekten başka çaremiz yok.

Filmleri veya Dizileri Çekilse Tadından Yenmeyecek Bilgisayar Oyunları

Haberini Duysak Bizi Halay Başı Yaptırtacak Oyunlar

YORUMLAR