Han Solo: A Star Wars Story'den Yeni Fragman

Han Solo A Star Wars Story'den Yeni Fragman

Disney, Han Solo: A Star Wars Story'nin yeni fragmanını yayınladı. Star Wars evreninin yeni filmi, serinin en ünlü karakterlerinden Han Solo'nun hayatını anlatacak.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi'nin yeni fragmanıyla birlikte filme dair önemli ipuçları da gün yüzüne çıktı. Solo ve Chewbacca'nın maceralarına tanık olacağımız filmde, ikilinin serüvenine hiç olmadığı kadar yakından bakacağız.

Oldukça sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip olan yeni Star Wars spin-off'unda, başarılı aktör Alden Ehrenreich (Han Solo), Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke (Qi'Ra), Emmy Ödüllü ve Oscar adayı Woody Harrelson (Tobias Beckett)  ve Westworld'deki performansıyla hayran bırakan Thandie Newton (Val) gibi isimleri izleyeceğiz.

Yayınlanan fragmanda, Solo'nun kaçakçılık yapan bir ekibe katıldığını görüyoruz. Ekibin lideri konumunda olan Beckett'in söylediklerine bakarsak, Solo'nun aldığı bu karar hikayenin dönüm noktalarından bir tanesini oluşturuyor. Can dostu Chewbacca ile uzun bir maceranın içine girecek olan Solo'ya, Qi'Ra ve Lando Calrissian eşlik edecek. 

Yönetmenliğini Ron Howard'ın yaptığı filmin senaryosunu Jon Kasdan ve Lawrence Kasdan ikilisi kaleme aldı. Star Wars evreninin en ikonik figürlerinden bir tanesi izleyeceğimiz Han Solo: A Star Wars Story, ülkemizde tüm dünya ile aynı anda 25 Mayıs 2018'de vizyona girecek.

YORUMLAR