Haryy Potter E-kitabındaki Büyüler Gerçekmiş Gibi Görünüyorlar

Haryy Potter E-kitabındaki Büyüler Gerçekmiş Gibi Görünüyorlar

Amazon perakende alışveriş sitesine yerleşen Harry Potter: Felsefe Taşı e-kitabı, sunduğu gerçek üstü güzellikteki animasyonlarıyla okuyucuların beğenesini kazandı.

Harry Potter ve Hogwarts büyücülük okulu kahramanları, bu yeni piyasaya çıkan e-kitapta hikayenin tüm atmosferini okuyuculara neredeyse yaşanır kılabiliyorlar.

İnteraktif bir altyapıya sahip olan kitabın her sayfası, okuyucularına Harry Potter evreninin sihirli güzelliklerini son derece sevimli ve renkli bir şekilde yaşatabiliyor.

Amazon'un e-kitap okumak için piyasaya sürdüğü ve Kindle cihazları için satışa sunulan kitap. Harry Potter: Sorcerer's Stone - Kindle in Motion adıyla Amazon raflarına bu hafta başında yerleşti.

Kitap, Hogwarts Büyücülük okulunda öğrenim gören genç kahramanın başından geçen olayları muhteşem animasyonlarla canlandırarak okuyucuların gözlerinin önüne seriyor.

Kitapta animasyonlar son derece canlı olarak teşhir edilirken, bazı bölümlerinde aynı kalitede hazırlanmış videolar da yer alıyor. Harry Potter: Sorcerer's Stone - Kindle in Motion kitabı, tasarımcı ve ressam Jim Kay'in çabalarıyla oluşturulmuş ve Kindle platformları ve cihazları aracılığıyla okunabiliyor. J.K. Rowling's 1997 yılında yazdığı bu kitap, 7 kitaptan oluşan Harry Potter serisinin ilki olarak da biliniyor.

J.K. Rowling'ten Yeni Bir Harry Potter Hikayesi Daha Geliyor

YORUMLAR