Hasselblad'ın Geliştirdiği Moto Z'ye Özel Modüler Kamera Ortaya Çıktı

Hasselblad'ın Geliştirdiği Moto Z'ye Özel Modüler Kamera Ortaya Çıktı

Dünyanın en ince telefonu ünvanına sahip Moto Z'ye özel olarak geliştirilmiş modüler bir kamera ortaya çıktı. Hasselblad'ın hazırladığı kamera, telefona daha kaliteli fotoğraf çekebilmek için üstün özellikler sağlıyor.

Bir zamanlar tıpkı Nokia gibi telefon sektörünün önemli firmaları arasında yer alan, ancak Android ve iOS'un yükselişi karşısında piyasaya tutunmakta zorluk çeken Motorola, Lenovo tarafından satın alındıktan sonra eski pırıltılı günlerine hızla geri dönüyor. Emektar marka geçtiğimiz günlerde yeni telefonu olan Moto Z'yi de tanıtmıştı.

Sahip olduğu özellikler ve tasarımıyla oldukça ilgi çekici bir cihaz olarak karşımıza çıkan Moto Z, aynı zamanda dünyanın en ince telefonu ünvanına da sahip. Performans açısından tatmin edici özelliklere sahip olan Moto Z için şimdi de özel olarak geliştirilmiş modüler bir kamera tanıtıldı.

Tıpkı LG G5 gibi Moto Z'de projektör, hoparlör ve pil gibi çıkarılıp takılabilen modüllere sahip. İnternete yeni sızdırılan ve Hasselblad tarafından hazırlanan yeni Moto Z kamera modülü, telefon ile fotoğraf çekme deneyimini çok üst seviyeye çıkarıyor. Hasselblad ve Motorola'nın ortaklaşa olarak geliştirdiği modül, telefona 10 x optik zoom özelliği, Xenon flaş, otomatik yedekleme ve RAW formatında fotoğraf çekebilme gibi özellikleri kazandıran bu eklentinin, ne zaman ve nasıl bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi henüz açıklanmadı. 

Galaxy Note 7'nin 6 GB RAM'li Sürümü Çin'de Ortaya Çıktı

iPhone 7'nin Çalışır Haldeki Videosu Yayınlandı


YORUMLAR