Hayranlarına Müjde, Sofia Vergara Artık Snapchat'te

Hayranlarına Müjde, Sofia Vergara Artık Snapchat'te

Snapchat, Sofia Vergara’yı transfer etmeyi başardı. Bu yaz Snapchat yaparken Sofia Vergara ile karşılaşırsanız şaşırmayın.

Eğer Modern Family dizisini takip ediyorsanız, Sofia Vergara’yı tanımamanız mümkün değil. Colombia’lı 1972 doğumlu güzel aktrist, bundan böyle Snapchat’te bir Reality programında yer alacak. Vergaraland isimli bu şov aslında hepimizin bildiği Osborne’s ve Kardashian’s gibi bir günlük yaşamdan kesit programı.

ABC’nin Modern Family dizisiyle daha da yıldızı parlayan ünlü aktrist, ABD’de son 3 yıldır öne çıkmış oyuncu. Vergaraland isimli Reality programı oğlunun gözünden kendisini anlattığı ve günlük yaşamından kesitler sunacağı bir program olacak.

Bildiğiniz gibi Snapchat, kullanıcıların fotoğraf ve video çekebildikleri, bunların üzerine notlar ekleyerek belli bir süreliğine paylaştıkları (1-10 sn.) bir sosyal mesajlaşma platformu. Snapchat canlı olarak yayınlamak istediği bazı programlar tasarlıyor ve bunun için atılımlarda da bulunuyor. Snapchat sadece Vergaraland projesiyle gündemde değil, ESPN ve CNN gibi yayın kuruluşlarıyla da bazı projeler için görüştüğü biliniyor.

Vergaraland yaz aylarından itibaren Snapchat üzerinden seyredilebilecek. 

Snapchat'in Yeni Özelliği: Discover

Snapchat ile Müzikli Video Devri Başladı

Snapchat'in Eleman Arama Yöntemi 'Güler misin Ağlar mısın?' Dedirtiyor

YORUMLAR