Hazır Olun, 2016'da 3 Adet iPhone Geliyor

Hazır Olun, 2016'da 3 Adet iPhone Geliyor

2016 yılında iPhone 7’nin ne zaman çıkacağı dedikodularının üzerine, bomba bir haber daha geldi. Apple’ın 2016’da 3 iPhone birden pazara süreceği iddia ediliyor.

Bu iddianın kaynağı elbette Ming-Chi Kuo. Konu Apple ürünleri olunca Kuo’yu susturmak mümkün değil. Kuo ortaklarından birinin Apple olduğu KGI Securities şirketinde analist olduğu için bu tür bilgiler ilk ona ulaşıyor olabilir.

İddiaya göre Apple 2016’de bir tanesi 4 inç olmak üzere 3 farklı telefonu 2016 yılında pazara sürmeye hazırlanıyormuş. Bu cihazlardan birinin geliştirilmiş bir iPhone 5s olabilme olasılığı varmış. Kuo Apple’ın düşük, orta ve yüksek olarak sınıflandırdığı 3 telefonla 2016 yılında pazarı zorlayacağını da söylüyor. Ancak cihazlarda A9’dan ufak çekirdek kullanılmayacağını da ekliyor.

Bu noktada aklımıza, iPhone 7 ve 7 Plus’dan önce yaz aylarına doğru daha ekonomik ve ufak bir iPhone ile karşılaşabileceğimiz geliyor. iPhone 7 ve 7 Plus’un A10 çekirdek ve 3GB RAM taşıyacağı söylentilerinden sonra, A9 çekirdekli 2GB ve 4inç olan yeni modelin daha ucuz olacağı da Kuo’nun öngörülerinden biri. 

İşte iPhone 7 ile İlgili En Detaylı Son Dedikodular

YORUMLAR