Hearthstone Android Versiyonu Belli Bölgeler İçin Yayınlandı

Hearthstone Android Versiyonu Belli Bölgeler İçin Yayınlandı

Blizzard'ın popüler kart oyunu Hearthstone nihayet Android işletim sistemi için çıkış yaptı. Fakat yayınlanan Hearthstone Android versiyonu sadece belli bölgelerdeki kullanıcılara sunuldu. Hearthstone Android versiyonunu şu an sadece Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayan oyun severler indirip oynayabiliyor. Yayınlanan Hearthstone Android versiyonu sadece Android tabletlerde oynanabilmekte. Blizzard daha önceden Hearthstone oyununu akıllı telefonlara taşıyacağını açıklamış olsa da oyunun telefon versiyonu biraz gecikecek gibi görünüyor.

Hearthstone Android versiyonu sadece belli bölgelerde çıkış yapmış olsa da bu oyunun kısa süre içerisinde diğer bölgelerden erişime açılması da bekleniyor. Eğer oyunu daha önceden iOS cihazlarınızda veya bilgisayarlarınızda oynadıysanız oyundaki başarımlarını ve ilerlemeniz Android versiyonunda da korunacak; çünkü Hearthstone Battle.net hesabı üzerinden oynanmakta. Bu hesabınız sayesinde oyun verileriniz bulut sistemi üzerine kaydediliyor ve bu verilere herhangi bir cihaz üzerinden Battle.net hesabınızla giriş yaptıktan sonra kolayca erişiliyor.

Hearthstone Android versiyonunu oynayan oyunculara ilk oyunlarından sonra ücretsiz bir kart paketi de hediye edilmekte. Oyun Türkiye'de aktifleştikten sonra bu bağlantıyı kullanarak oyunu indirebilirsiniz:

Android Ekran Videosu Çekme Nasıl Yapılır? (Rootsuz)

YORUMLAR