Hearthstone Blackrock Mountain Paketi Çıktı!

Hearthstone Blackrock Mountain Paketi Çıktı!

Blizzard'ın geçtiğimiz yıl başlarında oyunculara sunmuş olduğu popüler kart oyunu Hearthstone için duyurulan genişleme paketi Blackrock Mountain dakikalar önce aktif olarak oyunculara sunuldu.

Yayınlanması ile birlikte hemen deneme fırsatı bulduğum pakette yeni kart ödülleri oyuncuları bekliyor. Toplam 5 bölümden oluşan Blackrock Mountain genişleme paketinin şu an için sadece ilk bölümü açılmış durumda ve diğer bölümleri ise her hafta sıra sıra açılacak. Her bölümünde farklı bosslar ile karşılaşacağımız oyunun ilk bölümü yani Blackrock Depths'de sizleri 3 boss bekliyor. Bossların adları aşağıdaki gibi:

  • The Grim Guzzler
  • Dark Iron Arena
  • Emperor Thaurissan

İlk bölümde 3 boss yer almasına rağmen ilerleyen haftalarda açılacak olan diğer bölümlerle birlikte pek çok boss savaşı daha bizleri bekliyor. İlk ve diğer bölümlerin listesi de aşağıdaki gibidir:

  • Blackrock Depths
  • Molten Core
  • Blackrock Spire
  • Blackwing Lair
  • The Hidden Laboratory

Sizler için hemen bitirerek bir çok ekran görüntüsü aldığım oyunun haberini de aldığım görseller ile süsleyerek daha detaylandırmak sanırım daha faydalı olacaktır.

Oyuna gelen Blackrock Mountain ek paketini geçmiş günlerde ön satış ile aldığım için kilidi açacak anahtara sahiptim. Aynı şekilde diğer bölümler geldiğinde de hemen girebileceğim. Yukarıdaki ekrana gelebilmek için oyunun ana menüsü üzerinden Solo Adventures menüsüne gelmeniz gerekiyor. Ordaki ekranın sağ altından da Blackrock Mountain'i seçerek yukarıdaki ekrana ulaşabiliyorsunuz. Ekranda gördüğünüz anahtara tıklayarak ilk bölüm olan Blackrock Depths'in kilidini açabilir ve bosslarla yüzleşebilirsiniz.

Blackrock Depths'e girmek için anahtara tıkladığınızda, bu bölümde kazanacağınız kartlar size gösteriliyor. 3 farklı boss savaşının her birinin sonunda 2'şer adet aynı kart hediye ediliyor. Bunların 2'si rare ve 1 tanesi de basic kalitede kartlar. Bölümü son bossu keserek tamamen bitirdiğinizde ise bir Legendary kart hediyesi alıyorsunuz.

Bu ekranda kilidini açtığımız blackrock Depths bölümünde ilk boss olan The Grim Guzzler'ı seçiyoruz ve hemen savaşa geçiyoruz.

Oyuna hem benim hem de Grim Guzzler'ın hızlı başladığını gösteren oyun başı ekran görüntüsü de yukarıda. Merak etmeyin ona haddini bildirdim ve gereken dersi verdim.

Son boss olan Emperor Thaurissan'ı da kestikten sonra ilk wing olan Blackrock Depths'i tamamlama ödülü olarak Emperor Thaurissan Legendary kart size sunuluyor. Güzel bir kart fakat metada yer alacağını düşünmüyorum. Belki bazı belirli kart desteleri için önem taşıyabilir ama metada yer alan kart destelerine girebilmesi şimdilik zor gözüküyor.

Hafta hafta açılmaya devam edecek olan Blackrock Mountain winglerini sizlere duyurmaya devam edeceğim. Hearthstone maceranızda tüm oyunculara başarılar. Oyuna gelen yeni genişleme paketi hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yada direk olarak Twitter'dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Not: Oyunun yama güncellemesi gece yarısı geldiği için eğer oyundaysanız, oyuna çıkıp girmeniz ve yamayı yüklemeniz gerekiyor.

WhatsApp Sesli Arama Nasıl Yapılır?

YORUMLAR