Hearthstone: Knights of the Frozen Throne Çıktı!

Hearthstone: Knights of the Frozen Throne Çıktı!

Blizzard tarafından geliştirilen kart oyunu Hearthstone için yayınlanması uzun süredir beklenen Knight of the Frozen Throne isimli genişleme paketi, bugün itibarıyla oynanmaya açıldı. 

Temmuz ayının başında duyurulan yeni genişleme paketi Knight of the Frozen Throne, uzun süredir Hearthstone'dan ayrı kalan oyuncuları bile heyecanlandırmayı başarmıştı. Lich King'e odaklanan ve Warcraft evreninin en tanınmış isimlerinden bir tanesini oyuna ekleyen yeni genişleme paketi, yapılan güncellemenin ardından bugün itibarıyla her bölgedeki oyuncular için açılmış oldu. 

Oyuna 135 yeni kart ekleyeceği bilinen yeni eklenti paketinin, kartlarla birlikte karakter güçlerinde de değişiklik yapacağı daha önce yapılan açıklamalarda kendine yer bulmuştu. Değişen kartlarla birlikte oyundaki destelerde de yeniliğe gidilmesi gerekirken, "meta" olarak adlandırılan popüler oynanış şekillerinde de önemli değişiklikler yaşandı. Birçok oyuncu yeni meta'ya ayak uydurmaya çalışırken, Lich King için hazırlanan macera bölümleri de oldukça beğenildi.

Prologue kısmında bir Mage ile Lich King'e karşı savaşmaya başladığımız hikaye, güzel hazırlanmış kurgusunun yanı sıra sahip olduğu kaliteli mizah anlayışıyla da tam puanı topladı. Hearthstone'un yeni halini denemek için ise hemen aşağıdaki indir tuşuna basabilirsiniz.

Hearthstone, Blizzard'a Geçen Yıl 400 Milyon Dolar Kazandırdı

Hearthstone Genişleme Paketi Journey to Un’Goro Duyuruldu

YORUMLAR