Hearthstone: Knights of the Frozen Throne'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Hearthstone: Knights of the Frozen Throne'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Blizzard'ın birkaç hafta önce çıkacağını duyurduğu yeni genişleme paketi Hearthstone: Knights of the Frozen Throne için uzun zamandır beklenen açıklama yapıldı ve paketin çıkış yapacağı tarih açıklandı.

Hearthstone için çıkarılan altıncı genişleme paketi olacak olan Knights of the Frozen Throne'un Amerika Birleşik Devletleri için 10 Ağustos tarihinde çıkacağı belirtirken, Avrupa ve Asya'da 11 Ağustos'tan itibaren oynanacağı da duyuruldu.

Oyuna 135 yeni kart ekleyeceği bilinen yeni eklenti paketin, kartlarla birlikte karakter güçlerinde de değişiklik yapacağı daha önce yapılan açıklamalarda kendine yer bulmuştu. Blizzard, bazı kartların hem halihazırda kullandığınız kahramanların yerine geçeceğini ve bu durumlarda kahramanların güçlerinin de değişleceğini belirtmişti. Yani Hunter oynarken, Knight of the Frozen Throne kartlarından birini oynadığınızda, Hunter karakterinizin yerine bir başka karakter gelecek ve rakibinize 2 hasar verdiğiniz gücünüzün de değişecek.

Hikaye genişlemelerini daha önce oyun içi altın ya da gerçek para karşılında satan Blizzard, yeni genişleme paketi ile bunda da değişikliğe gitmişti. Artık gelecek paketlerin oherhangi bir bedel ödemeden kullanılabileceğini duyuran Blizzard, Hearthstone: Knights of the Frozen Throne'un da herkes için ücretsiz olacağının altını çizdi.

Hearthstone, Blizzard'a Geçen Yıl 400 Milyon Dolar Kazandırdı

Hearthstone Genişleme Paketi Journey to Un’Goro Duyuruldu


YORUMLAR