Hearthstone: One Night in Karazhan Çıktı

Hearthstone: One Night in Karazhan Çıktı

Blizzard'ın rekorlar kıran dijital kart oyunu Hearthstone'un yeni macera paketi One Night in Karazhan geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Dördüncü adventure paketi olma özelliği olan One Night in Karazhan'ı içeren güncelleme ise bugün geldi. 

Yeni macera paketinde görevimiz, partiden önce kaybolan Medivh'e ne olduğunu öğrenmek olacak. Karazhan'da yaşanan düzensizliğe bir son vermemiz gereken oyunda, partinin hiçbir sıkıntı çıkmadan devam etmesini sağlamamız gerekiyor. Şaşırtıcı şekilde ilk kez ücretsiz Prologue görevi ile birlikte dört adet satın almaya bağlı görev içeren yeni macera paketi 45 kartı da beraberinde getiriyor. 

Hearthstone One Night in Karazhan'da toplamda 4 Wing20 yeni Boss ile savaş ve class challange'lar var. Oyuna yeni platform eklenmesinin yanı sıra kart arkalıkları da unutulmamış. Zamanı geldiğine aktif olacak bu arkalıklardan Medivh’s Invitation bu sezonun kart arkalığı ödülü olmasıyla dikkat çekiyor. Diğer yandan gerçek para ile satın alanlara verilecek olan sürpriz kart arkalığı ve macera paketini Heroic modunda bitirenlere verilecek olan The Blue Portal'da bu listenin içinde. Güncelleme bazı arayüz geliştirmeleri de içinde barındırıyor. 

Hearthstone'da Başarılı Olmanın 5 Yolu

YORUMLAR