Hearthstone Resmi Olarak Yayınlandı

Hearthstone Resmi Olarak Yayınlandı

Geliştirici ekip Blizzard açık beta sürecinde olan popüler kart oyunu Hearthstone'u dün gün içerisinde Amerika üzerinde resmi olarak yayınladığını duyurdu. Aynı zamanda oyuna yabancı olan oyuncular için hızlı bir bakış seçeneği de sunan geliştirici ekip, Hearthstone'a daha çok oyuncu çekmeyi planlıyor.

Resmi duyurunun ardından açıklama yapan şirket "Hearthstone beta süreci nihayet sona erdi. Beta süreci boyunca bizlere değerli yorumları ve geribildirimleriyle destek olan tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Eğer daha önce Hearthstone oynama şansını bulamadıysanız, şimdi herkes için bu yüksek tempolu strateji ve kart oyununu oynamanın tam zamanı." sözlerine yer verdi.

Hearthstone üzerinde yer alan tüm çekirdek mekaniğin düzgün çalıştığından emin olmak ve oyunla ilişkili altyapının testlerini tamamlamak için beta sürecinden yararlanan Blizzard, bu süreçte oyuncular tarafından gelen geribildirimler doğrultusunda oyun içi kart ve karakter dengeleriyle ilgili de birçok yeni düzenleme ve güncelleme yayınladı.

Ayrıca bir açıklama daha yapan şirket Hearthstone'un tamamen ücretsiz olarak oynanabileceğiniz ve oyunu denemek isteyen herkesin kolayca oyunu bilgisayarları üzerine indirerek oynamaya başlayabileceğini de duyurdu.

Mage, Priest, Druid, Rogue, Shaman, Hunter, Paladin, Warrior ve Warlock olmak üzere kontrolünü elinize alabileceğiniz 9 farklı kahramanın yer aldığı oyuna, önümüzdeki aylarda yeni kahramanların eklenebileceği de yine geliştirici ekip tarafından yapılan başka bir açıklamayla oyunseverlere duyuruldu.

Hearthstone oyuncuları kendi destelerini oluşturarak diğer oyunculara karşı mücadele etmeye başlamadan önce, yeteneklerini ve destelerini denemek için oyun içerisinde yer alan yapay zekaya karşı mücadele verebilecekler.

Hearthstone'u ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirerek hemen oynamaya başlamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR