Hearthstone'u Artık Android ve iOS Telefonlarınızda Oynayabilirsiniz!

Hearthstone'u Artık Android ve iOS Telefonlarınızda Oynayabilirsiniz!

Merhaba Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere Blizzard 2013 yılında ilk dijital kart oyunu olan Hearthstone'u resmi olarak duyurmuş ve Mart 2014'te de oyunu yayınlamıştı. Aradan bir süre geçmesinin ardından Hearthstone Android ve iOS mobil platformları için de yayınlanmıştı; fakat yayınlanan bu mobil versiyonlar sadece 6 inçten büyük ekrana sahip olan tabletleri desteklemekteydi. Oyuncular Hearthstone'u akıllı telefonlarında maalesef oynayamamaktaydılar. Çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyan Hearthstone bu nedenden ötürü büyük bir oyuncu kitlesini kaybetmekteydi; çünkü tabletlerde internet her zaman bulunamayan bir şeydi.

Oyunun resmi olarak yayınlanmasının 1 yıl ardından nihayet Blizzard, Hearthstone'u Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar için yayınladı. Böylece oyuncular nerede olurlarsa olsunlar Hearthstone telefon versiyonunu oynayabilmenin keyfini çıkarabilecekler.

Hearthstone'un telefon versiyonunun yayınlanmasıyla birlikte oyuncuları bir sürpriz daha bekliyor. Hearthstone'u telefonunuza indirip ilk oyununuzu oynadıktan sonra Blizzard size klasik bir kart paketi hediye etmekte.

Hearthstone'un telefon versiyonu Blizzard hesabınız ile senkronize bir şekilde çalışıyor. Bu sayede tabletinizde veya bilgisayarınızda oynadığınız Hearthstone üzerinde kazandığınız başarımlar ve ilerleme telefonunuzda da geçerli oluyor. Hearthstone'un telefon versiyonlarını bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

GTA 5 PC Çıktı! İşte GTA 5 PC Optimizasyonu Hakkında İlk Bilgiler

YORUMLAR