Hellblade, 8 Ağutos'ta Çıkıyor! işte Oyunun Yeni Videosu

Hellblade, 8 Ağutos'ta Çıkıyor! işte Oyunun Yeni Videosu

Ninja Theory'nin çok uzun süredir geliştirdiği ve "bağımsız-AAA" olarak adlandırılan Hellblade: Senua's Sacrifice'ın geliştirme sürecinin tamamlandığı açıklandı ve oyun için yeni bir video daha yayınlandı.

Heavenly Sword ve Enslaved: Odyssey to the West gibi muhteşem oyunları bizlerle buluşturduktan sonra DmC: Devil May Cry ile zirveyi gören Ninja Theory, ayakta kalmak için aldığı Disney Infinity işlerinin ardından Hellblade'i duyurmuştu. Kendi başına geliştirerek yayınlayacağını duyurduğu bu oyun, daha ilk videosundan büyük bir kitleyi yakalamayı da başarmıştı.

Üstün motion capture yani hareket yakalama teknolojileri kullanılan oyunun, tam bir duygusal aktarım olacağı ve karakterimizin yaşadıklarını bize tam manasıyla aktaracağı da açıklanmıştı. Ana karakterimiz Senua'nın gördüğü işkenceler ve çektiği ızdıraplardan sonra kendi dünyasıyla arasında yeni bir bağ kurmasını, neredeyse her şeyi yeniden anlamlandırmasını göreceğimiz Hellblade'de, gerçek bir insanın bütün yüz hareketleri birebir oyuna aktarıldığından, o an karakerimizin ne hissettiğini tam olarak görme şansı yakalayacağımızı da daha önce öğrenmiştik. 

Yaklaşık üç yıldır geliştirilen ve bizlere bugüne kadar herhangi bir oyunda görmediğimiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanan Hellblade: Senua's Sacrifice, 8 Ağustos tarihinde PC ve Playstation 4 için yayınlanacak. Bugün itibarıyla yapım süreci tamamlanan oyun için o tanıtım videosu ise hemen aşağıda:

Hellblade'in Yeni Videosu Savaş Mekanizmasını Tanıtıyor

Ağustos 2017'de Çıkacak Oyunlar

YORUMLAR