Hellblade'in Yeni Videosu Savaş Mekanizmasını Tanıtıyor

Hellblade'in Yeni Videosu Savaş Mekanizmasını Tanıtıyor

2016'nın beklenen oyunlarından biri olan Hellblade'in geliştirici günlüğü serisi yayınlanmaya devam ediyor; bu seferki videoda oyunun savaş atmosferine göz atıyoruz.

DmC: Devil May Cry ve Enslaved oyunlarının yapımcı firması Ninja Theory, hepimizin de bildiği gibi uzun süredir yeni oyunları Hellblade üzerinde çalışıyor. Birçok açıdan zamanın Heavenly Sword'unu anımsatan, hatta devamı olduğu iddia edilen Hellblade, yine uzun bir süredir geliştirici günlükleriyle bizlere kendisini tanıtıyor.

Bugünkü yeni videoda ise yapımcıların oyunun savaş mekanizması üzerinde nasıl çalıştığını ve bu mekanizmanın nasıl işlediğini görüyoruz. Düşmanlarının karşısında bir hayli küçük ve savunmasız görünen oyunun ana karakteri Senua aslında bayağı iyi dövüşüyor. Tabii ki tüm bu olaylar olurken yine oyunun bizlere sunduğu görsel şölen de dikkatlerden kaçmıyor.

İlk başta Hellblade olarak açıklanan, sonra Hellblade: Senua's Sacrifice adını alan oyun, bu yılın sonlarına doğru PC ve PS4 için piyasaya sürülmeyi bekliyor. Xbox One için hala yeni bir detay açıklanmadı.

İyi seyirler.

Watch Dogs 2 ve Yeni South Park E3'de Görücüye Çıkacak

FIFA 17 Frostbite Kullanacak

7 Milyon Oyuncuya Ulaşan Overwatch'ta Seviye Rekorları Kırılıyor

YORUMLAR