Hem Android, Hem de iPhone ile Uyumlu Şarj Cihazı: MagBolt

Hem Android, Hem de iPhone ile Uyumlu Şarj Cihazı: MagBolt

Android ve iPhone akıllı telefonlarınızı aynı şarj cihazı ile şarj etmeyi ister miydiniz? MagBolt isimli manyetik şarj cihazı, eşsiz teknolojisi sayesinde hem iPhone’ları, hem de Android’leri şarj edebiliyor.

Kulağa mükemmel gelen ve şarj cihazının arandığı ortamlarda parmakla gösterilmenizi sağlayacak bu fikir, “iPhone ve Android için dünyanın ilk manyetik bağlantısı” olarak anılan MagBolt ile gerçeğe dönüştü. MagBolt, iki farklı tarafı olan ve hem Android’e, hem de iPhone’a kolayca bağlanabilen bir şarj cihazı. USB-C girişine sahip olan her türlü akıllı telefonla uyumlu olan MagBolt, giriş kısmının ters çevrilmesiyle kolaylıkla kullanılabiliyor ve hızlı şarj özelliğine de sahip.

MagBolt’u sıradan şarj cihazlarından farklı kılan bir diğer şey de şarj cihazının uç kısmının manyetik olarak bağlanması. Bu özellik, şarj kablolarının sıklıkla takılıp çıkartılmasından kaynaklanan aşınmanın ve kopmanın yaşanma riskini en aza indirgiyor. Ayrıca manyetik bağlantı, MagBolt'un takılı olduğu cihazın şarj girişinin de suya ve toprağa karşı dayanıklı olmasını da sağlıyor.

Şu anda Kickstarter üzerinden bağış toplayan MagBolt, 12.000 dolar sınırını geçerek seri üretimi garantilemiş. Şarj cihazının yaklaşık 40 gün daha Kickstarter'da bağış toplayacağı, Kasım ayının sonunda da kullanıcılarına ulaştırılacağı biliniyor.

Echo Connect: Dünyanın İlk Android ve iPhone Şarj Cihazı Huzurlarınızda

Sahte Şarj Aleti Bastığınız Her Tuşu Kaydediyor

YORUMLAR