Hem Mışıl Mışıl Uyutan, Hem de Hafıza Güçlendiren Kulaklık, Kokoon EGG

Hem Mışıl Mışıl Uyutan, Hem de Hafıza Güçlendiren Kulaklık, Kokoon EGG

Kickstarter’da yatırım arayan Kokoon EGG kulaklık, kısa sürede 897 bin dolara ulaştı. Kokoon EGG’in bu kadar tutulmasının ve desteklenmesinin sebepleri sizi de etkileyecek. 

Müzik dinleyerek uyumayı sevenleriniz vardır mutlaka. Ama müziğin siz uyduktan sonra devam etmesi aslında uykunuzu tam olarak almamanıza neden olabilir. Üstelik kafanızı yastıkta sağa ya da sola çevirmek de kulağınızda bir kulaklı varken rahatsız edici bir durum yaratabilir.

İşte, Kokoon EGG kulaklık tüm bu sıkıntılara çare bulan bir kulaklık seti. Kokoon EGG kalp atışlarınızdan uyuduğunuzu anlayabiliyor ve müziği otomatik olarak kapatıyor. Kokoon EGG’in yaptıkları bu kadarla da kalmıyor. Uyurken işlerinizi unutmamanızı ve onlara olan yoğunluğunuzun kaybolmamasını da sağlıyor. Bunu beyin dalgalarınızın yoğunluğunu sabit tutarak yapabiliyor. Uyumadan önce ne düşünüyorsanız, kalktığınızda konsantrasyonunuzu kaybetmemiş bir şekilde işinize devam edebiliyorsunuz. Kokoon EGG bunun için özel bir müzik kütüphanesi barındırıyor. Bu müzikler sizi rahatlatırken günlük hayata karşı olan farkındalığınızı beyninizi yormadan zinde tutuyor.

İşte tanıtım videosu ve çalışma teorisi.

Sıcaklar Geliyor, 30 TL'ye Hem Kendinizi, Hem de PC'nizi Serinletin

İşte Holografik Monitör Holus, Her Eve Bir Tane Mutlaka Lazım

İşte Dev Markaların Yaptığı Her Şeyi Yapabilen 200 Dolarlık Comet Smartphone

YORUMLAR