Hepsiburada, Efsane Cuma için 1000 Üniversiteli Genci İşe Aldı

Hepsiburada, Efsane Cuma için 1000 Üniversiteli Genci İşe Aldı

Türkiyenin en büyük online perakende platformlarından Hepsiburada, yarın gerçekleştireceği “Efsane Cuma” kapsamında, bin üniversite öğrencisini işe aldı.

Dünyanın her yerinden insanların çılgınlar gibi alışveriş yaptıkları Black Friday indirimleri yarın başlıyor. 

E-ticaret devi Hepsiburada.com, “Efsane Cuma” adında gerçekleştireceği indirim kampanyasında, müşterilerine daha hızlı ve etkili bir hizmet vermek adına üniversiteli gençlere iş imkanı sağladı.

Şirket, Efsane Cuma kapsamında işe alınan bin üniversite öğrencisinin de aralarında bulunduğu; çalışan ve iş ortaklarından oluşan 50 bin kişilik ekiple 23 Kasım Cuma gününü bekliyor.

Hepsiburada Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci, "Efsane Cuma vesilesiyle istihdamlarını sağladığımız öğrencilerimizin e-ticaretin mutfağında yetişmelerini ve e-ticarete yönelik tecrübe kazanmalarını sağlıyoruz”  dedi.

“Bir yandan gençlerimiz için en gelecek vadeden sektörlerden birinde çalışma imkanı sağlarken, öte yandan da sektöre yetenekli ve kaliteli insan kaynağının kazandırılması için çalışıyoruz”  diyen Timirci, bu girişimle Türk ekonomisine ve istihdama katkıda bulunduklarını ifade etti. 

Hepsiburada. Efsane Cuma kampanyası ile sadece 1 günde 45 günlük ticaret hacmine ulaşmayı hedefliyor.

Ayda 85 milyon kullanıcıya ev sahipliği yapan e-ticaret devi, giyimden kozmetiğe, beyaz eşyadan oto lastiğine, bilgisayardan cep telefonuna, kitaptan ev tekstiline kadar binlerce ürünü, indirimli fiyatlarla müşterilerine sunacak.