Hepsiburada Kendi Kargo Şirketini Kuruyor

Hepsiburada Kendi Kargo Şirketini Kuruyor

Türkiye'deki e-ticaret sitelerinin en büyük problemlerinden bir tanesi taşıma işlemi. Satın aldığınız herhangi bir ürün bazen bir haftayı bulan sürelerde elinize geçebiliyor. Hepsiburada ise yapacağı yeni yatırımlarla, şimdilik sadece İstanbul bölgesinde bir taşıma şirketi kuracak.

Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, Hepsiburada.com hakkında bazı önemli bilgiler paylaştı. Yakın zaman önce "pazaryeri" isimli platformunu devreye sokan site, bu hizmetiyle tek tedarikçi kimliğinden sıyrılarak site üzerinde başkalarının da satış yapmasına olanak sağlamıştı. Bu kararın ardından büyümesini hızla artıran hepsiburada.com, müşteri memnuniyeti için yeni bir adım daha atıyor.

Gebze'de 100 bin metre kare büyüklüğünde bir depoyu satın alan Hepsiburada, İstanbul bölgesi için taşıma faaliyetlerini artık kendi şirketi ile yapacak. Böylece aldığınız herhangi bir ürün, aynı gün içerisinde elinize ulaşmış olacak. Yatırımlarını depolamadan çok otomasyon ve taşıma işine odaklandırdıklarını söyleyen Boyner, başka şirketlere de aynı gün teslimat konusunda hizmet verebileceklerini de ekledi. Böylece e-ticaretin hızına yetişemeyen kargo şirketlerini pas geçerek, daha iyi müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedeflediklerinin de altını çizdi.

Instagram'ın e-Ticarette Kullanımı ve Önemi

İnternet Alışverişlerinizi Daha Ucuza Getirmenin Yolları

İnternetten Alışveriş Yapmayı Sevenler İçin Android Uygulamaları

YORUMLAR