Her Android Cihaz MicroSD Desteğine Kavuşuyor!

Her Android Cihaz MicroSD Desteğine Kavuşuyor!

Günümüzde akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmezleri haline geldi ve birçok işimizi kolaylaştırıyorken eğlenmemize de olanak sağlıyor. Ancak hayatımıza sihirli dokunuşları ile kolaylıklar sunan mobil cihazlar zaman zaman bizleri çileden çıkarabiliyor. Bunların en başında hiç şüphesiz depolama alanı geliyor.

Depolama alanı ile başı belada olan kullanıcılar, özelliklede bu haberimiz MicroSD desteği bulunmayan cihazlara sahip olan kullanıcılara. Android işletim sistemini kullanan birçok farklı akıllı mobil cihaza bundan sonra MicroSD kartlar takabilecek ve depolama alanınızı yükseltebileceksiniz. Bir Kickstarter projesi sayesinde USB bağlantılı MicroSD okuyucu ile telefonunuzun depolama alanını arttırabileceksiniz.

Küçük ve ucuz olacağını tahmin ettiğimiz bu cihaz ile, Samsung Galaxy S2, S3, Note, Note, Motorola RAZR M, RAZR HD, RAZR MAXX HD, HTC One X+, Evo 4G LTE (Sprint), DROID DNA, Samsung Galaxy, Google Nexus Nexus 10, Nook Color, Kindle Fire (non-HD), Tablets using RockChip & AllWinner chips; Sonicview N710 gibi telefon ve tabletlerde fazladan depolama alanı sahibi olabileceksiniz.

Sizde bu ürüne Kickstarter üzerinden 14$’lık bir bağış yaparak sahip olabilirsiniz.

Google WhatsApp'ı 1 Milyar Dolara Satın Alabilir

YORUMLAR