Her Gün 100 Milyon Kişi Clash Royale Geliştiricisi Supercell'in Oyunlarını Oynuyor

Her Gün 100 Milyon Kişi Clash Royale Geliştiricisi Supercell'in Oyunlarını Oynuyor

Mobil cihazların en çok gelir elde eden oyunlarını geliştiren Supercell firması yeni bir rekora imza attı. Clash of Clans, Boom Beach ve Hay Day gibi mobil oyunlarıyla uygulama marketlerinin en çok oynanan mobil oyunlarını yaratan Supercell geçtiğimiz günlerde kırdığı rekor ile yakalanması zor bir başarı elde etti. Bir günde 100 milyon oyun severin kendi oyunlarını oynadığını açıklayan Supercell bu açıklamayla birlikte oldukça eğlenceli bir video da yayınladı. Bir teşekkür mesajı ileten videoda Türk oyun severlere Türkçe olarak teşekkür edilmesi de dikkati çekiyor: 

Clash Royale liderliğe koşuyor

Supercell'in geçtiğimiz günlerde dünya çapında yayınladığı yeni mobil kart oyunu Clash Royale çıkışının hemen ardından uygulama marketlerinde zirveye çıkmıştı. Firmanın geliştirdiği her oyunun bu derece başarılı olmasının cevabı ise yukarıdaki videoda gizli. Firma 4 adet başarılı oyun geliştirmek için 14 projeyi sonlandırdığına dikkat çekiyor. Yani ince eleyip sık dokuyan Supercell sayıdan çok kaliteye önem veriyor.

Her gün Türkiye nüfusundan fazla oyuncuya eğlence sunan Supercell'in oyunlarını bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Clash Royale Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Clash of Clans Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

YORUMLAR