Her Oyuncunun Rüyası, Corsair T1 Yarış Koltuğu Geliyor

Her Oyuncunun Rüyası, Corsair T1 Yarış Koltuğu Geliyor

Corsair, oyuncular için tasarlanmış ilk koltuk olan Corsair T1 ile oyun koltuğu pazarına giriyor.

Bu model, her hangi bir yarış aracında görebileceğiniz koltukların tüm ergonomisine sahip. Corsair T1 kol dayama yerleri ve koltuk dolgusu gibi, standart bir masa koltuğundan bekleyebileceğiniz unsurlardan esinlenilerek sportif bir tasarımla tasarlanmış.

Aslında Corsair, bu ürününü Consumer Electronics Show 2017 (CES) etkinliğinde tanıtmış ancak hemen piyasaya sürmemişti. Corsair'in T1 Race oyun koltuğu Oyun severlerin ergonomik ve rahat bir biçimde oyun oynamanızı sağlamak amacı taşıyor ve bunda da oldukça başarılı olmuşa benziyor.

Corsair T1 koltuklar sadece oyuncuların değil masa başında saatlerce oturmak zorunda kalan tüm bilgisayar kullanıcılarının işin yarayacak şekilde tasarlanmış. Corsair T1 koltukla, dayanıklı olması açısından metal kasa üzerine yapılandırılmış ve 4 boyutlu kolçakları ile yüksek kalitede plastikten üretilmişler. Elbette uzun süre üzerinde zaman geçirileceğinden, bu koltukların vücuda temas eden yerleri tamamen poliüretandan üretilmiş. Koltukların son tüketici fiyatı henüz netleşmiş değil. Ancak poliüretan kullanıldığı için çok pahalı olmaycağını tahmin ediyoruz. Ancak aşağıdaki videoda, bu koltukların 349 dolar fiyatı olabileceğinden de bahsediliyor.

Corsair İlk Bilgisayarı Corsair One'ı Duyurdu

Klavyenizi Kullanarak Renkli Bir Şekilde Snake Oynamaya Ne Dersiniz?

2500 - 3000 TL Arası Bilgisayar Toplama Rehberi (Aralık 2016)

YORUMLAR