Herkes Ford Marka Bir Bisiklet İster, İşte İnanılmaz Ford Mode Flex

Herkes Ford Marka Bir Bisiklet İster, İşte İnanılmaz Ford Mode Flex

Ford adı aklımıza geldiğinde, hep büyük arabalar düşünürüz. Ancak Ford geçenlerde The Mode Flex adında 3 farklı elektrikli bisiklet üreterek kendine yepyeni bir kulvar açtı.

Ford şoförsüz arabalar ve elektrikli araçlar departmanını tam gaz çalıştırmaya devam ederken. Ortaya 3 adet yeni elektrikli bisiklet çıkarınca dikkatler bu yeni elektrikli ve hafif araçlara çevrildi.

Ford, The Mode Flex adını verdiği 3 elektrikli bisikletle hem sağlıklı yaşamı, hem de çevreyi ne kadar düşündüğünü kanıtlamış oldu.

Hemen her koşula adapte olabile The Mode Flex bisikletlerin tekerlekleri kullanacağınız ortama göre değiştirilebiliyor, arabaların arka koltuğuna rahatça girebiliyor ve son derece kompakt bir elektrik motoruyla hafif ve hızlı hareket edebiliyorlar.

Sensörlerle donatılmış The Ford Mode Flex akıllı cep telefonlarıyla entegre olabiliyor (şimdilik iOS) trafik ve alternatif yol durumlarını GPS ile takip edebiliyor. Batarya durumunu kaç kilometre hızla ne kadar yol gidebileceğinizi hesaplayarak size bildiriyor. Zor koşullarda da pedal çevirmenizi tavsiye edebiliyor. 

İşte 3 farklı model olarak piyasaya çıkmaya hazırlanan Mode Flex elektrikli bisikletlerin kısa ve etkileyici tanıtım filmi.

Storm Bisiklet Her Eve Lazım

Dağ Bisikletinin Elektrikli Olanı: Trefecta DRT

Türk Yapımı Elektrikli Araba Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR