Heroes of the Storm Gelişmek Üzere 2015'te Kapalı Betaya Giriyor

Heroes of the Storm Gelişmek Üzere 2015'te Kapalı Betaya Giriyor

Birkaç ay öncesinde Blizzard'ın yeni MOBA oyunu Heroes of the Storm teknik alpha testlerinin son aşamalarına adım atarak yakında beta testlerini başlatacağı izlenimini vermişti. 7-8 Kasım tarihleri arası gerçekleşen BlizzCon 2014 etkinliğinde ise iyi haber doğrulanarak Heroes of the Storm'un 2015'te kapalı beta testlerine başlayacağı duyuruldu.

Geliştirici ekibe göre Blizzard, birçok oyuncunun da beklediği üzere Heroes of the Storm'u 13 Ocak 2015'te oyunu kapalı betaya sokuyor. Bunun dışında etkinlikte oyun için birçok yeni oynanabilir kahraman açıklandı. Warcraft evreninden Thrall ve Jaina gibi, Blizzard'ın ilk oyunlarından Lost Vikings karakterleri gibi birçok oynanabilir yeni karakter beta testiyle beraber oyuna eklenecek ve denenmeye başlanacaklar.

Beta aşaması oyuna yeni haritalar da ekleyerek MOBA deneyimini güçlendirmeyi amaçlıyor. Sky Temple ve Tomb of the Spider Queen olarak bilinen haritalarda öncelikle oyuncular Mısır temalı topraklara adım atıp seçtikleri kahramanları Mısır binalarından ilham alınmış turetlere karşı korumaya çalışacak. Daha sonra ise derin bir zindanın kapılarını aralayarak Diablo 3'e benzer mekanlarda, Tomb of the Spider Queen'in korku salan topraklarına girecekler.

BlizzCon'da yayınlanan özel Heroes of the Storm fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni kahramanlar ve haritalara daha yakından göz atan videoda Heroes of the Storm'un 2015 beta sürecine değiniliyor. Dilerseniz oyunun beta testlerine katılmak için Blizzard'ın resmi sitesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var, Blizzard beta davetiyelerinde oldukça seçici.

Blizzard'tan Yepyeni Bir FPS Oyunu: Overwatch

Football Manager 2015 Resmi Çıkışını Gerçekleştirdi

YORUMLAR