Heroes of the Storm’un Yeni Karakteriyle Tanışın: Samuro

Heroes of the Storm’un Yeni Karakteriyle Tanışın: Samuro

Heroes of the Storm, Samuro isimli yeni karakterini tanıttı. Warcraft serisinden tanıdığımız kahraman, hızıyla savaş alanının vazgeçilmez isimlerinden birisi olmaya aday.

Blizzard’ın oyun serilerinden birçok karakteri ve kahramanı bir araya toplayan MOBA oyun Heroes of the Storm, “Samuro” isimli yeni bir kahramanın oyuna katılacağını duyurdu. Warcraft serisinden tanınan ve DoTA’dan hatırladığımız Samuro, yüksek saldırı değerine sahip olan suikastçi karakter sınıfına dahil.

Samuro’yu Heroes of the Storm’un diğer kahramanlarından farklı kılan ve onun tehlikeli olmasını sağlayan şey “Advancing Strike” isimli özelliği. Bu özelliği sayesinde Samuro, her saldırı yaptığında hareket hızını 2 saniyeliğine yüzde 25 oranında artırıyor. Advancing Strike ile son derece hızlı hareket edebilen Samuro, kaçma özelliği olmayan düşük can değerli karakterleri kolayca avlayabiliyor.

Aşağıdan Samuro’nun tanıtım videosunu izleyebilir ve uzun dişli kahramanımızın bir diğer özelliği olan ve 2 kopya yaratmasını sağlayan Mirror Image’i görebilirsiniz.

Tüm Blizzard Oyunları Facebook Üzerinden Canlı Yayınlanabilecek

YORUMLAR