Hitman: Absolution'dan Türk Oyunculara Duyuru Var!

Hitman: Absolution'dan Türk Oyunculara Duyuru Var!

Bugün görmeye alışık olmadığımız bir durumla karşılaştık. Az önce Hitman’in resmi Facebook sayfasından Türk kullanıcılara, Hitman: Absolution’ın baş yapımcısı Hakan Abrak bir duyuruda bulundu. Aslında bu bir duyurudan çok yakında gelecek önemli bir duyurunun bilgilendirmesi niteliğinde oldu. Muhtemel Hitman: Absolution için Türk oyuncuları alakadar eden bir duyuru gelecek.

Hitman’in 1.300.000 kullanıcıyı aşkın resmi Facebook sayfasından “Turk Hitman takipçilerine selamlar! Ben Hitman Absolution’ın Baş Yapımcısı Hakan Abrak. Yarın sizler için Hitman ile ilgili harika haberlerimiz var. Bizleri takipte kalın!” böyle bir güncelleme yayınlandı ve hemen biz Türk oyuncular heyecana kapıldık tabii.

Tahmin yürütecek olursak, Hitman: Absolution’ın Türkçe dil desteğine de sahip olacağı konuşulan bilgiler arasındaydı, ancak bu resmi olarak duyurulmamıştı. Bunun duyurusu olabilir. Bir başka ihtimal ise Türkçe Dublaj olabilir mi? Hitman: Absolution’ın Türk oyuncuları alakadar eden bu duyurusunu yarın sizlere anında aktaracağız.

YORUMLAR