HITMAN Artık Ücretsiz Denenebiliyor

HITMAN Artık Ücretsiz Denenebiliyor

Gönüllerin kahramanı, kel reyizimiz Ajan 47'nin son oyunu HITMAN, artık oyunculara ücretsiz olarak oyunun ilk bölümlerini oynayabilme imkanı veriyor. Yayınlanan HITMAN demo sürümü sayesinde oyunu oynayarak nasıl bir oyun olduğu hakkında bilgi sahibi olabiliyor, oyunun diğer bölümlerini satın alıp almayacağımıza karar verebiliyoruz.

Geçtiğimiz sene yayınlanan HITMAN, serinin önceki oyunlarıyla kıyaslandığında farklı bir yapıdaydı. Daha önceki oyunlar klasik bir hikaye modu içeriyor, uzun bir oyun süresi sunuyordu. HITMAN ise bir dizi gibi bölümler halinde yayınlanmıştı. Oyuncular bu bölümlerden ilkini satın aldıklarında takip eden aylarda yeni bölümleri de satın almak zorundaydılar. Dileyen oyuncular da bütün bölümleri baştan satın alıyor, oyunun geri kalan bölümlerini oynamak için bu bölümlerin yayınlanmasını bekliyordu.

Square Enix tarafından yayınlanan yeni HITMAN oyununun bu yapısı birçok oyuncu tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Oyun ne kadar güzel olsa da, hikayede ilerleyip bir noktada kaldıktan sonra yeni bölüm için beklemeniz çok hoş değildi. Anlaşılan o ki oyunun geliştiricisi IO Interactive HITMAN'e küsen oyuncuları geri döndürmeye kararlı.

IO Interactive, geçtiğimiz günlerde Square Enix ile yollarını ayırarak artık bağımsız olarak oyunlarını geliştirip yayınlayacağını, HITMAN'in isim haklarını da satın aldığını duyurmuştu. Bu kararın açıklanmasının hemen ardından ücretsiz HITMAN demosu karşımıza çıktı.

HITMAN demosunda oyunu öğrenebildiğimiz ICA Facility bölgesine yer veriliyor. Bu bölge içinde 2 hikaye görevini yapabiliyor, 2 farklı kontratı alarak hedeflerimizin peşinne düşebiliyor, farklı mücadelelere katılabiliyor ve başarımlar kazanabiliyoruz. Ayrıca sinematik hikaye videolarını da izleyebiliyoruz.

HITMAN'in demosunun yayınlanmasıyla birlikte oyunun ilk sezonu için yüzde 66'lık güzel bir indirimde yapılmakta. HITMAN demosunu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Medal of Honor Pacific Assault Origin'de Bedava!


YORUMLAR